w kategorii:

Opracowanie lub wdrożenie nowoczesnego rozwiązania technicznego

firmie GIACOMINI Sp. z o.o.

za zawór z pełnym przepływem dla gazów niebezpiecznych i ciekłych węglowodorów serii R780PG

firmie GIACOMINI Sp. z o.o.

za kompaktowy magnetyczny separator zanieczyszczeń z efektem cyklonu R146C

firmie MK Sp. z o.o.

za wdrożenie nowoczesnego systemu MK POWER do odprowadzania spalin z agregatów prądotwórczych, silników spalinowych, turbin oraz jednostek kogeneracyjnych BHKW

firmie TERMET S.A.

za gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny ECOCONDENS CRYSTAL 100 o mocy 100 kW.

Polska Korporacja Techniki Sanitarnej Grzewczej Gazowej i Klimatyzacji wraz z redakcją „Polskiego Instalatora” ogłasza kolejną edycję konkursu na najlepszą firmę lub instytucję działającą w Polsce w branży instalacyjnej w roku 2017

 

Celem konkursu jest docenienie i wyróżnienie firm, które mają szczególne osiągnięcia, ciekawe opracowania technologiczne i konstrukcyjne charakteryzujące się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi, walorami ekologicznymi, nowoczesnością i niezawodnością w działaniu. Czynnie działających na rynku branży instalacyjnej za różnorodne formy aktywności a także projektantów i inwestorów korzystających z nowoczesnych rozwiązań branżowych.

26 października br. nastąpiło uroczyste otwarcie nowego Centrum  Szkoleniowego w  firmie TERMET S.A. w Świebodzicach. Przygotowanie centrum oraz jego otwarcie jest m.in. kontynuacją obchodów Jubileuszu 70-lecia działania Firmy. Spotkanie miało charakter zamknięty ale wzięli w nim udział przedstawiciele różnych środowisk z branży grzewczej, handlowej oraz administracji samorządowej a także BCC Loży Dolnośląskiej i Polskiej Korporacji Techiki SGGiK.

2 czerwca, na corocznej Wiosennej Gali Instalatorów, wraz z wieloma przedstawicielami naszej branży świętowaliśmy 25-lecie Polskiej Korporacji Techniki SGGiK. Podczas uroczystości były odznaczenia państwowe, dodatkowe, pozakonkursowe statuetki 'Złotego Instalatora', gratulacje od Wiceministra Infrastrultury i Budownictwa Pana Tomasza Żuchowskiego, a także od stowarzyszeń i firm od lat współpracujących z Korporacją. Był też tort i wspaniała atmosfera.


lib-04-05_gala_pi04.pdf Jubileusz Korporacji
lib-06-07_laureaci_pi04.pdf Laureaci konkursu Złoty Instalator
  • Podstrona 3 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7