Targi InEnerg

 Już za niespełna miesiąc odbędą się targi

InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna we Wrocławiu!

 

W dniach 11-12 kwietnia 2017r we Wrocławiu odbędą się po raz trzeci Targi Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg®

Tak jak do tej pory, będzie to wydarzenie skierowane głównie do specjalistów i osób silnie zainteresowanych tematyką OZE i efektywnością energetyczną.

 

W ramach targów odbędą się takie wydarzenia jak: 

  • Warsztaty: ''Fotowoltaika - jak właściwie inwestować jak właściwie instalować''
  • Seminarium: Przyszłość Kogeneracji w Polsce
  • VIII Dolnośląskie Forum Energii Odnawialnej
  • III Dzień Rolnictwa 'Rolnik z energią. OZE przyszłością polskiego rolnictwa
  • Warsztaty: ENERGETYKA WODOROWA - technologie i perspektywy

Programy i rejestracja dostępne są na: http://www.inenerg.com/targi0.html

 

RABATY!

Specjalnie dla Państwa mamy do zaoferowania 20% zniżki na wszystkie wydarzenia  organizowane w ramach InEnerg® OZE + Efektywność Energetyczna. Prosimy przy rejestracji online podać
kod: InEnerg17-SGGIK

 

Zapraszamy do odebrania bezpłatnej karty wstępu na targi!

 

Kontakt

Organizator

REECO Poland Sp. z o. o.
ul. Bartycka 22B/21A

00-716 Warszawa
Tel: +48 (0)22-266-0216
Fax: +48 (0)22-379-78-60
info@reeco-poland.pl

TARBUD 2017

 

TARBUD 2017 - ŚWIĘTO BUDOWNICTWA I KAMIENIARSTWA W HALI STULECIA.
Impreza nie tylko dla branży!

 

Trwa odliczanie do rozpoczęcia corocznych targów TARBUD. Do branży budowalnej dołączyły firmy, które dotychczas gościły w Hali Stulecia na targach KAMIEŃ. Na wystawców jak i na wszystkich odwiedzających czeka w tym roku mnóstwo nowości i atrakcji targowych.

 

NOWOŚĆ! Do TARBUDU dołączy branża kamieniarska.

Zbliżająca się edycja będzie pierwszą, w której pod dachem Hali Stulecia spotkają się przedstawiciele  dwóch, coraz bardziej przenikających się branż: budownictwa i kamieniarstwa. Rozwinięcie dotychczasowej formuły TARBUDU i połączenie z innym wydarzeniem targowym, jakim jest KAMIEŃ jest odpowiedzią na liczne sugestie naszych klientów oraz coraz wyraźniej rysujące się tendencje wzajemnego przenikania się branż kamieniarskiej i budowlanej na płaszczyźnie biznesowej.

 

NOWOŚĆ! Business Mixer 2017

Atrakcją i nowością tegorocznych targów TARBUD będzie Business Mixer, czyli spotkanie uczestników w mniej formalnej konwencji, sprzyjającej nawiązywaniu relacji i wymianie kontaktów.

Ta formuła działań networkingowych jest doskonale w świecie biznesu znana, a ich skuteczność potwierdzona. Bo nie ma lepszego sposobu na dotarcie do potencjalnego klienta lub kontrahenta niż bezpośrednie spotkanie twarzą w twarz.  Okazji do nawiązania relacji biznesowych nie braknie, co zapewni bogata reprezentacja firm z branż budowlanych i kamieniarskich.  Pracownie architektoniczne z pewnością docenią możliwość zaprezentowania się potencjalnym zleceniodawcom, czyli deweloperom. Ci ostatni będą mogli spotkać się np. z producentami materiałów budowlanych i kamieniarskich, prefabrykatów, elementów wyposażenia domów i wykończenia wnętrz. Nawiązaniem relacji z większością z nich będą z pewnością zainteresowane przedsiębiorstwa transportowe, dostawcy specjalistycznych maszyn i pojazdów budowlanych. 

 

Atrakcje nie tylko dla wystawców.

Na wydarzeniu nie zabraknie również atrakcji dla odwiedzających targi. Bogaty program wykładów, liczne pokazy i prezentacje nowych produktów oraz technik wykończeniowych, strefa porad i punktów konsultacyjnych, warsztaty i zajęcia z majsterkowania to niektóre z propozycji kierowanych  do osób, które kupiły mieszkanie, wykańczają dom jak również do wszystkich, którzy szukają najnowocześniejszych rozwiązań w budownictwie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.tarbud.wroclaw.pl a program atrakcji towarzyszących uaktualniany jest na bieżąco.

 

*Targi Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD to największe wydarzenie branży budowlanej i kamieniarskiej na Dolnym Śląsku, gromadzące blisko 200 wystawców, m.in. producentów i dostawców materiałów, narzędzi, maszyn i chemii budowlanej, firm specjalizujących się w usługach z zakresu stolarki otworowej, techniki sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz elektrycznej. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze technologie, nowatorskie rozwiązania w obszarze projektowania przestrzeni zewnętrznej, ekologiczne i ekonomiczne podejście do architektury. Organizatorzy przygotowują liczne konkursy zarówno dla wystawców jak i gości. Trzy dni targów gromadzą ponad 10 000 odwiedzających. Podczas najbliższej edycji do dyspozycji wystawców przeznaczono blisko 4000 m2 powierzchni wystawienniczej pod zabytkową kopułą Hali Stulecia oraz 2000 m2 na placu pod Iglicą.